website

DoğalTakıl Teslimat, Kargo Politikası, İade ve Değişim Politikası

DoğalTakıl Teslimat, Kargo Politikası, İade ve Değişim Politikası - DogalTakil

Teslimat esnasında herhangi bir aksaklık olmasını engellemek maksadıyla, siparişinizi oluşturmadan önce adres ve iletişim bilgilerini doğru girdiğinizden ve hiç bir eksik olmadığından emin olunuz. Size ulaşabileceğimiz ikincil bir iletişim bilgisi eklemeniz de ayrıca önem arz etmektedir.

 

Siparişinizi bize web sayfamız, Instagram ve ya WhatsApp sipariş hattımızdan ulaştırdıktan ve size siparişinizin onayladığımıza dair yazı geldikten sonra, 2 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir. Saat 12.00’dan sonra gelen siparişler, bu sürenin 1 gün uzaması anlamına gelir.

TESLİMAT SÜRELERİ

Hollanda içi 1-2 iş günü,

Avrupa 1.Bölge için 2-5 iş günü,

Avrupa 2.Bölge için 2-6 iş günü,

Avrupa 3. Bölge için 3-7 iş günü şeklindedir.

Kurye Firmasının teslimat lokasyonları için yapmış olduğu planlamaya göre kargoların size ulaşım süresinde kargo şirketine bağlı gecikmeler olabilir.

Özel indirim günleri, kampanya günleri vb. özel günlerde siparişlerinizin kargo firmasına teslimi süresi 2 iş gününe kadar uzayabilir.

FARKLI ADRESLERE TESLİMAT

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres ile siparişinizin faturasında yer alacak olan adresleriniz farklı olabilir. Bunun için teslimat adımında adres seçiminde hangi adresinizin fatura adresi olarak hangi adresinizin teslimat için kullanılacak olduğunu seçmeniz yeterli olacaktır.

Adreslerinizde değişiklik yapmak isterseniz info@dogaltakil.com ve ya Instagram sayfamız  üzerinden müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçebilir ve adres değişikliği talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

Ürünle alakalı iade ve değişim işlemleri için siparişiniz size teslim edildiği gün saat 22.00 a kadar iade veya değişim başvurunuzu info@dogaltakil.com veya Instagram sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Buradan müşteri temsilcimize iade veya değişim istek sebebinizi iletmeniz mümkündür. Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilip size dönülecektir.

Ürünü iade etmek ve para iadesini almak için ürünleri size göndermiş olduğumuz iade barkodunu kullanarak bize paketinizi göndermeniz gerekmektedir.İade ve ya değişim yapmak istediğiniz ürünün gönderiminden alıcı sorumludur. 

Ürünler bize ulaşır ulaşmaz iade bilgileri muhasebeye iletilir ve en kısa zamanda size ulaşması sağlanır. 

Read more

Doğal Takıl’dan nasıl sipariş oluşturabilirim? - DogalTakil

Doğaltakıl’dan nasıl sipariş oluşturabilirim?

Our Vision - Dogaltakil

Our Vision

DogalTakıl® Ev Yapımı Reçelleri Hakkında Bilgi - DogalTakil

Dogaltakıl® Ev Yapımı Reçelleri Hakkında Bilgi

Comments

Be the first to comment.
All comments are moderated before being published.

Sepetim

SEPETE ÖZEL TIKLA EKLE - Hakiki Erzincan Karakovan Balı 600gr.
€16,90 €25,90
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe devam etmek için tıklayın.